Skin Balancing to zabieg dla skóry tłustej, trądzikowej zanieczyszczonej, z roszerzonymi ujściami gruczołów łojowych. Dostosowany do skór w każdym wieku.

O ZABIEGU:

Skin Balancing to zabieg normalizujący,  stworzony dla skóry zanieczyszczonej z zaburzonymi funkcjami wydzielania sebum.  Obecność w serii KLAPP PSC  substancji ASEBIOL I ekstraktu z kory drzewa Enanthia Chlorantha normuje wydzielanie sebum,  niwelując jednocześnie efekt nadmiernego wysuszenia skóry. Ampułki Refiner, które wykorzystujemy podczas zabiegu,  zaliczane są do grupy kosmeceutyków,  gdyż zawierają kompleks Ac.net, wykazujące działanie,przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i grzybobójcze. Zabieg prowadzi do zmniejszenia  zmian trądzikowych, normalizacji funkcjonowania i wyglądu skóry tłustej. Po zabiegu skóra jest oczyszczona i matowa.

PRZEBIEG ZABIEGU:

Zabieg rozpoczynamy demakijażem oraz tonizacją, a następnie wykonujemy kremowy peeling kremowy z mikrodrobinkami. Następnie za pomocą manupresury wprowadzamy ampułkę Refiner. Na koniec nakładamy maskę oczyszczającą Peel Off Cleaning z linni PSC.  Zabieg kończymy nałożeniem kremu oraz emulsji beztłuszczowej.

EFEKTY ZABIEGU:

  • Normalizacja pracy gruczołów łojowych
  • Zwężenie ujść gruczołów łojowych
  • Łagodzenie stanów zapalnych
  • Zmatownienie skóry
  • Działanie przeciwgrzybicze i przeciwbakteryjne

Czas trwania:  45 min

Częstotliwość zabiegów:  1  raz w tygodniu

Share: